O nás

FATRA GUIDe je združenie horských sprievodcov, ktorí ponúkajú sprievodcovské služby v horách na Slovensku aj v zahraničí. Pripravíme, zorganizujeme a zabezpečíme pre Vás akýkoľvek výlet a kurz nielen v slovenských horách, podľa Vašich požiadaviek.

Každý člen tímu Fatra Guide je profesionálne vzdelaný, vyškolený a oprávnený vykonávať horskú sprievodcovskú činnosť. Sme pripravení podeliť sa s Vami o naše dlhoročné skúsenosti z pôsobenia v horách a naučiť Vás všetko čo vieme. Zverte sa do rúk profesionálov a určite neoľutujete.

Fatra Guide ponúka viac ako len samotné sprevádzanie. Najväčší dôraz kladieme na Vašu bezpečnosť a spokojnosť. Ponúkame Vám komplexné služby: poradenstvo, poistenie, zapožičanie výstroje, plánovanie, zabezpečenie dopravy a ubytovania, zorganizovanie výletu, výstupu alebo kurzu. Ponúkame Vám širokú škálu aktívneho oddychu počas celého roku. V zime je to hlavne turistika, snežnice, skialpinizmus a rôzne kurzy (zimný kurz, lavínový kurz, kurz skialpinizmu). V letnom období ponúkame turistické výlety, prechody, vysokohorské túry a výstupy, pohyb vo vertikálnom svete Via ferrát a taktiež kurzy (letný kurz, ferratový kurz a pod.).


Miroslav Burica

Peter Kračmer

Miloš Gazdarica