Služby

Okrem základných služieb, Vám ponúkame aj doplnkové služby, aby ste nemuseli mať ďalšie starosti a mohli bez obáv vyraziť na Vašu túru.

Poistenie

Od 1. júla 2006 na území SR podľa platného ustanovenia zákon č. 544/2002 Z.z. o Horskej záchrannej službe § 11, je osoba nachádzajúca sa v horskej oblasti povinná uhradiť horskej službe náklady spojené s výkonom záchrannej činnosti alebo s pátraním, ktoré sa jej týkajú; to neplatí, ak osoba nie je plnoletá, nemá spôsobilosť na právne úkony alebo ide o náklady po osobe, ktorá zomrela pred záchrannou činnosťou alebo počas nej.
Aj preto sme pre Vás pripravili službu poistenie do hôr, v rámci ktorej Vás poistíme na nami organizovanú akciu.

Sme partnerom Európskej cestovnej poisťovne, ktorá má pre outdoorové aktivity špeciálne poistné produkty.

Cenník poistenia:

Typ                Činnosti                                                                             Cena/deň

Základné         (turistika, ferraty, lyžovanie...)                                           0,70 €

Extrém            (lezenie, horolezectvo, skialpinizmus, freeride, ...)         1,40 € 

Okrem toho Vám ponúkame aj: poistenie storna zájazdu, krátkodobé cestovné poistenie, poistenie zásahu horskej služby na Slovensku, ročné cestovné poistenie v zahraničí aj na Slovensku.

 europska

Požičovňa

Pre našich klientov je k dispozícii požičovňa outdoorového vybavenia. Či už s nami pôjdete na ferraty, vysokohorskú túru alebo na lavínový kurz, potrebné vybavenie si môžete u nás požičať. Stačí nám pri objednávke alebo pred akciou napísať, čo potrebujete a my Vám to priamo na akciu donesieme.
Cenník požičovne je tu:

cennik

Individuálne požičiavanie ferratovej výbavy zabezpečujeme cez www.naferraty.sk

 

Doprava

Ďalšou službou pre našich klientov je doprava. V prípade záujmu alebo potreby Vás vyzdvihneme na letisku, v hoteli alebo na Vami určenom mieste. Odkiaľ budeme pokračovať na objednanú akciu. Po akcii Vás môžeme opäť odviezť na určené miesto. Služba ušitá pre zahraničných klientov, ktorí na Slovensku nemajú auto.
Cenu za dopravné služby Vám vypočítame podľa požiadaviek.

mikrobus